Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Мої статті [86]
Пошук
Друзі сайту
завантаження...
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей


Головна » Статті » Мої статті

В гостях у портрета

В Кіровоградському обласному художньому музеї відкрилася виставка художниці-аматора Світлани Малишевої. Її виставка справляє приємне враження обличчями відомих кіровоградців та українців, бо в експозиції зосереджено кілька десятків портретів.


Автопортрет

Cвітлана Малишева – аматор, що не закінчувала спеціальних учбових закладів, але пише свої полотна вже не перший рік. Крім живопису в її арсеналі: плетіння з соломки, різблення, вишиванки, в’язання. Малювати почала з дитинства у рідному селі Тишківці, чим одразу звернула не себе увагу односельців, і завжди вражала оточуючих своїми портретними роботами. Все її художнє навчання складається з відвідин художньої студії вже у зрілому віці. Крім своєї основної професії швеї, Світлана Яківна працювала художником-оформлювачем на багатьох підприємствах Кіровограда. Більшість її робіт нині зберігається в приватних колекціях України і за кордоном. А з 2000 року у Світлани Яківни почалася своєрідна епопея персональних виставок, кількість яких сягає вже вісімнадцяти у різних містах України, а нинішня є вже другою у стінах Кіровоградського обласного художнього музею .

Виставка творів носить назву «Люди рідного краю», і представляє низку портретів відомих земляків, серед яких поети, науковці, бізнесмени, актори та пересічні кіровоградці. Серед експонованих на виставці робіт є і портрет діючого прем’єр-міністра Юлії Тимошенко та народного депутата України Валерія Кальченка. Рамки до деяких портретів теж роботи майстрині, яка нещодавно приєдналася до місцевого гурту майстрів декоративного та ужиткового мистецтва «Єлисаветградський узвіз», члени якого теж прийшли привітати Світлану Малишеву з цією подією і виходом її невеликої книги з її віршами та репродукціями художніх робіт.Портрет поетеси Вовченко

Виставка художниці-аматорки Світлани Малишевої в Кіровограді ще раз говорить про те, яка щедра земля Кіровоградщини та таланти, які стають помітними не лише в регіоні, але і за його межами. Однак слід відзначити прохолодне ставлення до виставки з боку колег, що перебувають у Спілці художників та деяких мистецтвознавців. Можливо через те, що на їх думку, художниця-аматорка нібито майже не перетнула бар’єр сільського художника-самоучки. Але здається, що герої її портретної галереї притилежної думки.


Анатолій Авдєєв


Читать полностью: http://h.ua/story/115948/#ixzz1oDvVAacq
Категорія: Мої статті | Додав: sokil (05.10.2011)
Переглядів: 724 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: