Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Мої статті [86]
Пошук
Друзі сайту
завантаження...
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей


Головна » Статті » Мої статті

На благодійному аукціоні найбільше зросла в ціні картина Вікторії Лемешевої
Благодійний пасхальний аукціон, який цієї весни пройшов у Кіровограді вже вп'яте, зібрав у стінах художнього музею чимало меценатів. Багато з тих, хто прийшов на аукціон, однаково активно цікавляться живописом і займаються благодійністю, тому торги були дуже напруженими - кіровоградці хотіли не просто купити вподобані ним роботи, а й зробити якомога більший внесок у загальну добру справу - купівлю обладнання в дитячу обласну лікарню .


В результаті було зібрано 113 тисяч гривень, в тому числі дуже серйозно зросла в ціні (в 15 разів!) Робота молодої художниці, вперше подала картину на Аукціон - мова про картині Вікторії Лемешевої "Квіти". Знову, як і минулого року, учасники торгів активно боролися за роботи Дениса Ковтуна. Цього разу художник подав відразу дві картини - "Млин" (виросла в ціні в 10 разів) і "Кубинська вулиця" (виросла в ціні в 9.2 рази).

Найбільш дорогий картиною на аукціоні, як і минулого року, стала картина одесита Сергія Дриги "Вогні дощу", яка була продана за 14 500 гривень. Оргкомітет також дуже вдячний пану Дрига за те, що він передав на аукціон дві роботи - друга картина "Червоний місто" також була продана досить дорого і принесла в загальну скарбничку десять тисяч гривень.

Знову успішно був представлений на торгах торішній дебютант дуже молодий кіровоградський художник Сергій Ігнатенко. Його картина "Роздуми" подорожчала майже в шість разів і додала інтриги в події на аукціоні. Звичайно, варто сказати окремо про інший інтризі - художник Володимир Плітін надав на аукціон чудову мініатюру на згадку про те, що Кіровоградщина - батьківщина знаменитого миниатюриста Похитонова. Художник попросив не говорити про те, хто автор, і поставити мінімальну ціну - дві гривні. Робота була дуже гідною, тому торгувалися за неї активно - в результаті "Пейзаж з мостом" був проданий за три тисячі гривень (виріс у ціні в 1500 разів!!).

У середньому ж картини на аукціоні виростали в ціні в 2,5-3 рази, що можна пояснити як хорошим рівнем представлених робіт, так і прихильністю окремих колекціонерів до творчості тих чи інших художників. Наприклад, вже не першу картину Сергія Дриги купила Людмила Шубіна, поповнив свою колекцію робіт Сергія Шаповалова меценат Руслан Згривець, віддала належне творчості Федора Лагно прийшла вперше на аукціон Вікторія Березкіна, а постійний покупець Олександр Дануца поборовся за вишивку Тетяни Протчевої і пейзаж Євгена Івасюта.

Хочеться сказати і про роботи, які виросли в ціні вище середнього. Зокрема, в 4-5 разів подорожчала картина, надана галереєю "Мавік" ("Вереснева степ", Юрій Гончаренко) і картина молодої художниці Валентини Соколовської "Луч", робота «Палацова взимку» архітектора Наталії Соловйової і картина «Фрукти» з- організатора аукціону Андрія Кадигроба.

З кожним роком рівень робіт, що подаються на аукціон, росте і росте сума, зібрана в результаті. Таким чином люди різних професій, різного достатку і соціального статусу об'єднуються, щоб робити добрі справи.


Більше про аукціон читайте на сайті auction-kirovograd.org

Категорія: Мої статті | Додав: sokil (30.04.2013)
Переглядів: 480 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: