Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Мої статті [86]
Пошук
Друзі сайту
завантаження...
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей


Головна » Статті » Мої статті

«Живописний дивосвіт Олександра Демиденка»

Незабутні емоції панували в Художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна під час відкриття персональної виставки живописних творів кіровоградського художника Олександра Демиденка. Друзі, колеги та й просто шанувальники його творчості з захопленням споглядаючи представлені роботи, не стримували своїх приємних вражень і не скупилися на щирі слова.

 

Олександр Демиденко – знаний і відомий митець. Народився 1966 року в місті Токмак Запорізької області. Випускник Дніпропетровського державного художнього училища ім. Є.В.Вучетича (1988р.) та художньо-графічного факультету Криворізького педагогічного інституту (1995р.). Учасник обласних, всеукраїнських та міжнародних виставок. Досить часто презентує свої твори в галереях Києва: «Лада», «Грифон»,«Ярославна», «Неф», «АртБойко. Глобус». Співпрацює з галереями Праги, Чехія. Нагороджений дипломом учасника проекту  «АвіАрт 2012», який проходив на борту літака АН «Мрія» у вересні 2012р. Має чимало персональних виставок. Активно займається педагогічною роботою, у свій час викладав спеціальні дисципліни на факультеті промислового дизайну Кіровоградського інституту регіонального управління та економіки, був викладачем мистецького факультету Кіровоградського державного педагогічного університету ім. Володимира Винниченка, нині є керівником гуртка образотворчого мистецтва машинобудівного коледжу Кіровоградського національного технічного університету.

Олександр Демиденко працює в напрямку реалістичного живопису, а перевагу в творчості надає пейзажу. Звідси мабуть і нестримне бажання брати участь у пленерах – обласному «Кіровоградщина – очима художників» 2005-2006рр. та всеукраїнських «Весна. Буковель 2012», «Перлина Закарпаття», що проходили на Івано-Франківщині. Тому й виникла ідея представити на нинішній персональній виставці саме етюди, написані під час цих мистецьких акцій та власних подорожей художника по Україні. Шістдесят живописних доробків, виконаних експромтом на відкритому просторі, осяяних сонячним промінням, овіяних вітрами, насичених чистим повітрям, а головне думками та почуттями художника, вражають яскравістю барв та майстерністю виконання. Чарівні краєвиди степової Кіровоградщини, Закарпаття та Криму, архітектурні мотиви етнографічних музеїв України в Пирогово та Ужгороді, затишні куточки рідного міста – це і є своєрідний живописний дивосвіт Олександра Демиденка.

Чернова Віта, директор
художньо-меморіального
музею О.О.Осмьоркіна,
м.Кіровоград

 

Демиденко О.В.
Над Синюхою. Торговиця
2011
Картон, олія
30х29
 
Демиденко О.В.
Тарханкут. Крим
2010
Картон, олія
30х40
 
Демиденко О.В.
Пирогово. Перед грозою
2012
Картон, олія
27х39

 

Категорія: Мої статті | Додав: sokil (17.04.2013)
Переглядів: 522 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: